Bulevardul Castanilor, începutul anilor ’90. O alee liniștită, castanii încă tineri, bănci simple, oameni grăbiți sau pierduți în gândurile lor. O imagine dintr-un Ploiești care parcă respira altfel. Ce s-a schimbat cel mai mult de atunci? 🌳 Copacii? 🏙️ Atmosfera? 🚶 Oamenii? 🛠️ Modul în care arată orașul? Scrie-mi în comentarii: care e prima diferență care îți sare în ochi când compari Bulevardul Castanilor de atunci cu cel de azi?


